Melani en Evelien over hun ondersteunende rol
Verandermanager Melani en personeelsconsulent Evelien vertellen over het mensgerichte karakter van Avans.

“Ik ben zelf heel mensgericht. Avans sluit daar compleet bij aan,” vertelt Evelien. Ze was pas 2 weken aan het werk bij Avans toen ze al een training kon volgen. “Je merkt dat er wordt geïnvesteerd in jou als persoon.”
“Je merkt dat er wordt geïnvesteerd in jou als persoon.“
Melani beaamt dat. “Er is veel ruimte voor je persoonlijke groei.” Ook zij noemt het menselijke karakter van Avans. “Bij mijn kennismaking dacht ik: wat een fijne, informele organisatie. Ik werk hier nu een paar jaar en het is altijd zo gebleven.”
Lees ook
Nieuwe vacatures
Arboverpleegkundige
Reageren voor 3 november 2026
Ben jij arboverpleegkundige en wil je méér dan spreekuren draaien? Bij Avans leer je medewerkers en leidinggevenden écht kennen en maak je het verschil op het gebied van gezondheid, verzuim en duurzame inzetbaarheid.
Senior Marketingadviseur Masteropleidingen
Reageren voor 9 november 2026
Wil jij richting geven aan de externe positionering van onze masteropleidingen? Je analyseert kansen in de markt en vertaalt deze naar keuzes voor werving, portfolio en de studentreis van oriëntatie tot inschrijving.


