Locatie
Den Bosch, Breda
Pagina laden...
Tijdens de cursus De kracht van dialoog leer je hoe je de regie neemt bij polarisatie, exclusie, spanningen en onzekerheid in een gesprek. Je leert om een lastig gesprek niet langer te omzeilen.

In de cursus leer je onder professionele begeleiding het gesprek te kantelen naar een meer open en gelijkwaardig gesprek. Je ontdekt hoe je je oordeel kunt uitstellen en gaat actief ervaring opdoen in diverse situaties. Je gebruikt je eigen ervaring met het voeren van een dialoog om anderen te adviseren en zo bij te dragen aan verbinding, openheid, nieuwe inzichten en vertrouwen. Je leert de buitenwereld binnen te halen zodat iedereen, ook het stille midden, een stem krijgt.



Na de cursus heb je genoeg kennis om:
Wij adviseren een havo- of mbo niveau 4-diploma en een relevante werkplek om de studieopdrachten uit te voeren. Als je vragen hebt of je aanmeldt, krijg je een adviesgesprek met de studieadviseur, zodat je zeker weet dat de cursus goed aansluit.
Je hebt als cursist verschillende rechten en plichten.
De cursus De kracht van dialoog omvat 7 bijeenkomsten in 10 weken tijd. De gemiddelde studiebelasting is 12 uur zelfstudie per week, naast werkplekleren en bijeenkomsten. Bekijk de lestijden en vind jouw locatie.
De cursus wordt gegeven in Breda op de Hogeschoollaan 1 en start in de volgende maand(en):
De cursus wordt gegeven in Den Bosch op de Onderwijsboulevard 215 en start in de volgende maand(en):
Deze cursus is onderdeel van de deeltijd Associate degree opleiding en bacheloropleiding Communicatie. Je volgt deze samen met studenten van de twee- of vierjarige deeltijdopleiding. We noemen het hier een cursus, binnen de opleiding hebben we het over een module.
Elk nieuw studiejaar worden de kosten voor onze cursussen opnieuw bepaald. Zodra de definitieve kosten voor 2025-2026 bekend zijn, vind je ze terug in onderstaande tabel.
De kosten van de cursus zijn als volgt:
| Startdatum | Cursuskosten |
|---|---|
| 31 augustus 2026 | € 2.487,- |
| 31 augustus 2026 | € 2.487,- |
Sommige branches hebben de tegemoetkoming in de kosten voor je opleiding vastgelegd in een cao. Daarnaast hebben veel werkgevers zelf regelingen rondom scholing. Ga dus altijd in gesprek met je werkgever om te ontdekken wat de mogelijkheden zijn.
Je wordt beoordeeld op basis van observatieverslagen en een mondeling gesprek waarin jij jouw ervaringen deelt met het activeren van en het adviseren over de dialoog in de praktijk.
Na succesvolle afronding ontvang je een certificaat van deelname. Wil je de volledige opleiding volgen, dan kun je met je certificaat mogelijk vrijstelling krijgen.
Na afronding van deze cursus ontvang je ook een microcredential certificaat. Dit is een landelijk geregistreerd en erkend kwaliteitskeurmerk. Dit digitaal certificaat toont aan over welke kennis, vaardigheden en competenties je beschikt na afronding van de cursus.
